background
Szkoła Podstawowa w Kłóbce, Kłóbka 9 87-840-Lubień Kujawski tel./fax 054 284 27 24 e-mail: spklobka@poczta.onet.pl
Chopin
MIKOŁAJKI
admin | , 07 grudnia 2018

"Witaj Mikołaju, witaj Mikołaju

Jak się masz, jak się masz ?

Wszyscy cię witamy, wszyscy cię kochamy,

Bądź wśród nas, bądź wśród nas".

 


 


Dzień Pluszowego Misia
admin | , 25 listopada 2018

 
 
 
"Czy jest duży czy jest mały zawsze chętny do zabawy".

Hasło to było przewodnim motywem obchodzenia Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia przez przedszkolaków oraz  uczniów klas 0 - III a nawet i "tych nieco starszych".Andrzejki
admin | , 20 listopada 2018

Już w najbliższy czwartek zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły na "Zabawę andrzejkową" od godz. 15.00 do 19.00.

Gospodarzami ANDRZEJEK są uczniowie klasy "6" wraz z wychowawcą, którzy zapewniają świetną muzykę, wróżby andrzejkowe, dobrze zaopatrzony bufet oraz miłą atmosferę. 


100 lat NIEPODLEGŁOŚĆI
admin | , 16 listopada 2018
16 listopada 2018r. nasza szkoła uroczyście obchodziła 100 rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę. Dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kłóbce przedstawiły wzruszający program artystyczny przygotowany pod kierunkiem p. Agnieszki Woźniak - Grabowskiej i p. Marty Kryska. Przepiękną dekorację przygotowały p. Karolina Lewandowska i p. Hanka Łusiak. Na uroczystość przybyło wielu gości. Cała społeczność szkolna, rodzice i goście włączyli się do wspólnego śpiewania pieśni i piosenek patriotycznych i żołnierskich. 
Jesteśmy dumni, że jesteśmy Polakami. Niech żyje Polska!!!

Starsi -Młodszym
admin | , 16 listopada 2018 Członkowie Klubu Ortograffiti z klasy 6, prowadzonego przez p. Agnieszkę Telendę, w ramach realizacji projektu Starsi - młodszym dnia 16 11 2018 roku odwiedzili dzieci z przedszkola i klasy 0. Klubowicze przygotowali dla przedszkolaków niespodziankę w postaci legendy o Smoku Wawelskim, którą odczytali młodszym koleżankom i kolegom. Było to wielkie przeżycie zarówno dla czytających jak i dla słuchaczy. Zachęceni pierwszym sukcesem postanowili wrócić z kolejnym równie ciekawym tekstem.
            

następne >>

Copyright 2012 spklobka.pl powered by 27 PRoject