background
Szkoła Podstawowa w Kłóbce, Kłóbka 9 87-840-Lubień Kujawski tel./fax 054 284 27 24 e-mail: spklobka@poczta.onet.pl
Chopin
Wycieczki
			drukujpolec

 

 

 


Wycieczka klasy "0" i przedszkolaków do teatru we Włocławku

 10.10.2018 r. klasa"0"  oraz przedszkolaki wraz z wychowawcami wyjechły do teatru do Włocławka na przedstawienie pt.,, Jak Rumcajs  Cypiska  uratował’’. Aktorzy wraz z dzielnym Rumcajsem zabrali dzieci na ekscytującą wycieczkę w głąb Rzacholeckiego Lasu.  Był to rozśpiewany, roztańczony, barwny spektakl, pełen humoru i barwnych postaci, który podobał się najmłodszym. Ponadto ukazał wartości, które ważne są w życiu takie jak dobroć, sprawiedliwość, rodzina i poszanowanie godności ludzkiej.

 

 

 Wycieczka Gdańsk-Kaszuby

 

 W dniach 10 - 12 czerwca 2015r. uczniowie klas I - III Gimnazjum wyjechali na 3-dniową wycieczkę do Gdańska i na Kaszuby. Czas spędzony na zabawie, rozrywce, bardzo ciekawych zajęciach z animatorem i opiekunem wycieczki przyniósł wiele wrażeń, nowych doświadczeń i emocji. Zabytki Gdańska i plaża w Sopocie pozostaną na długo w pamięci

 

 

Wycieczka do Torunia i festiwal kolorów

 30 maja 2015r. część uczniów klasy III Gimnazjum w Kłóbce wraz z wychowawczynią p. Agnieszką Woźniak i opiekunką p. Martą Kryska zwiedzali Stare Miasto Toruń i uczestniczyli w Festiwalu Kolorów. Wszyscy świetnie się bawili, a wrażenia na długo pozostaną w pamięci.

 

 

 Wycieczka do Uniejowa

 25 czerwca 2014r. uczniowie klasy VI SP i I - III Gim. wyjechali na wycieczkę do Uniejowa. Zajęcia w Kasztelu Rycerskim i wiosce indiańskiej Tatanka i kąpiel w słonych wodach Term Uniejowskich dostarczyły wielu wrażeń i uciechy.

 

 

 

 

 

 

 


Zielona Szkoła 2014

 

W dniach 12 i 13 czerwca 2014 r. klasy III  i V SP oraz  III gimnazjum uczestniczyły w warsztatach Zielonej Szkoły w Goreniu Dużym. W ramach zajęć z ornitologiem odbyła się  wycieczka rowerowa nad Jezioro Rakutowskie (rezerwat przyrody). Były też piesze wycieczki przyrodnicze, przejażdżki Zieloną Ciuchcią. Uczniowie brali czynny udział w warsztatach kulinarnych pieczenia babeczek. Wieczorem przy akompaniamencie gitar, śpiewali piosenki i piekli kiełbaski na ognisku.


Wycieczka do Kutna

Uczniowie klasy II Gimnazjum uczestniczyli w lekcji multimedialnej w Kutnowskim Domu Kultury.

 Lekcji towarzyszyła projekcja filmu pt: "Most do Terabilthi".

Wycieczka do Płocka

18 czerwca odbyła się wycieczka do Płocka. Dzieci klasy "0" oraz II  obejrzały w teatrze przedstawienie wg. sztuki H. CH Andersena "Calineczka", spacerowały bulwarami wzdłuż Wisły, a na koniec odwiedziły zwierzęta w ZOO.

Wycieczka do Solca Kujawskiego 

 31.05.2013 r. odbyła się wycieczka klas O-I do Jura Parku w Solcu Kujawskim.Podziwialiśmy bogatą kolekcję dinozaurów – to roślinożerne tricoratopsy.
Wielką popularnością cieszył się Park Rozrywki z  atrakcjami takimi jak: dmuchańce , kolejka szynowa, basen z kulkami, karuzela, huśtawki, zjeżdżalnie . Dostarczyły one  sporą dawkę emocji,  umożliwiły dzieciom  odprężenie po trudach nauki. Pogoda dopisała, więc wszyscy cieszyli się z wyjazdu.
Obejrzyjcie zdjęcia!!


Wycieczka do Kutna

18 maja 2013r. część klasy I i III gimnazjum wyjechały na wycieczkę do Kutna. Podróż pociągiem, spacer przez miasto, rozrywka w Aquaparku i na kręgielni dostarczyły młodzieży wielu wrażeń i dobrej zabawy.

 


 

 

!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2012 spklobka.pl powered by 27 PRoject